Pozvánka na Misijní den v Rousínově !!!

V roce, kdy budeme slavit Mimořádný misijní měsíc říjen vyhlášený papežem Františkem, srdečně Vás zveme na Misijní den 2019 v Rousínově, který pořádá Římskokatolická farnost Rousínov ve spolupráci s diecézní ředitelkou Papežských misijních děl pro brněnskou diecézi v sobotu 18. května 2019.

Těšíme se na setkání s malými i velkými, rodinami i misijními klubky, ministranty, scholami i farníky – všemi, kteří chtějí pomoci šířit radost Božího království od svých nejbližších až na konec světa a není jim proto lhostejná otázka misijního působení církve.

Misijní den začíná v 9 hodin u kostela sv. Václava v Rousínově – Rousínovci, kde získáte první pokyny k úspěšnému prožití dne, který zakončíme v 15:30 po závěrečném požehnání.

Od 10 hodin budeme slavit misijní mši svatou společně s otcem biskupem Vojtěchem Cikrlem.

V dalším programu se můžete těšit na:

• besedu s manželi Čechovými, kteří nechali část svého srdce na misiích v Ekvádoru
  • hry a tvoření při putování po kontinentech celého světa
  • pohádkové divadlo
  • společné sdílení, odpočívání a oběd
  • navazování nových přátelství se stejně zaměřenými lidmi
  • a možná i něco navíc…

Během celého dne bude připraven Misijní jarmark, na který můžete přivézt své výrobky, podpořit projekty a inspirovat druhé.

Těšíme se na Vás!

Fotogalerie: